24 Saat İçinde Kargo, Ücretsiz Teslimat!24 Saat İçinde Kargo, Ücretsiz Teslimat!24 Saat İçinde Kargo, Ücretsiz Teslimat!24 Saat İçinde Kargo, Ücretsiz Teslimat!24 Saat İçinde Kargo, Ücretsiz Teslimat!24 Saat İçinde Kargo, Ücretsiz Teslimat!24 Saat İçinde Kargo, Ücretsiz Teslimat!24 Saat İçinde Kargo, Ücretsiz Teslimat!24 Saat İçinde Kargo, Ücretsiz Teslimat!24 Saat İçinde Kargo, Ücretsiz Teslimat!24 Saat İçinde Kargo, Ücretsiz Teslimat!24 Saat İçinde Kargo, Ücretsiz Teslimat!24 Saat İçinde Kargo, Ücretsiz Teslimat!24 Saat İçinde Kargo, Ücretsiz Teslimat!24 Saat İçinde Kargo, Ücretsiz Teslimat!24 Saat İçinde Kargo, Ücretsiz Teslimat!24 Saat İçinde Kargo, Ücretsiz Teslimat!24 Saat İçinde Kargo, Ücretsiz Teslimat!24 Saat İçinde Kargo, Ücretsiz Teslimat!24 Saat İçinde Kargo, Ücretsiz Teslimat!24 Saat İçinde Kargo, Ücretsiz Teslimat!24 Saat İçinde Kargo, Ücretsiz Teslimat!24 Saat İçinde Kargo, Ücretsiz Teslimat!24 Saat İçinde Kargo, Ücretsiz Teslimat!24 Saat İçinde Kargo, Ücretsiz Teslimat!24 Saat İçinde Kargo, Ücretsiz Teslimat!24 Saat İçinde Kargo, Ücretsiz Teslimat!24 Saat İçinde Kargo, Ücretsiz Teslimat!24 Saat İçinde Kargo, Ücretsiz Teslimat!24 Saat İçinde Kargo, Ücretsiz Teslimat!
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Soiley

Hydroponic Planter

Image
Hediye Roka Tohumu
Image
Hediye Çim Tohumu
Image
Kişiye Özel Hediye Notu
Image
Taksit İmkanı
₺ 299.90₺ 229.90

SLY959603UK

Tax Included. Free Shipping.


A Brand-new indoor planter which allows organic growing without soil. The seeds sprout just in days, roots grasp the surface and the plant grows in sight.

In addition, you can grow various plants at the same time and re-use as much as you want.

Doğa Evinizde
Kolay ve Temiz Kullanım
Tohumlarınız 3 ila 5 gün arasında çimlenir, ihtiyacı olan su ve minerallere erişim sağlayarak sağlıklı şekilde büyür. Ayrıca, ince köke sahip erişkin bitkileri dış yüzeye bağlayarak da çok şık bir dekoratif görüntü elde edebilirsiniz.
Image
%100 Organik
Mutfağınıza Çok Yakışacak
Taptaze yeşilliklerinizi organik olarak yetiştirebilir ve yemeklerinize harika bir renk katabilirsiniz.
Image
Soiley Güvencesi
Siparişiniz size ulaşana kadar tüm süreç şirketimiz güvencesi altındadır.
Image
Kurye Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Kurye Teslimat
Image
Kapıda Ödeme
Ödemenizi Kargonuzu Teslim Alırken Kapıda Yapabilirsiniz
Image
Taksit Seçeneği
Ödeme Sayfasında Size Uygun Seçeneği Seçebilirsiniz
Eşsiz Bir Deneyim
Tohumdan Yaşama Yolculuk
Tohumlar 3 ila 5 gün arasında çimlenir, ihtiyacı olan su ve minerallere erişim sağlayarak büyür. Bitkinizin gelişimini günden güne seyrederek tohumdan yaşama olan bu mucize yolculuğu takip edebilirsiniz.
Image
Image
Image
Soiley Deneyimi
Bitkilerinizin günden güne gelişimi takip edin
Keşfet
Özenli Paketleme
Organik Koruma Malzemesi ile Hasarsız Teslimat
Hediye Paketi Seçeneği
Image
Soiley Topraksız Saksı

Suyu doldurun, tohumları hücrelere yerleştirin veya bitki köklerini dış yüzeye bağlayın ve bitkinizin varoluşunu izleyin!

Malzeme, Boyut ve Ağırlık
Soiley; toprak, kil ve minerallerden oluşan; bitkilerin, ihtiyacı olan besini ve suyu optimum seviyede almasını sağlayan, tamamen doğal malzemeler içeren bir karışımdan üretilmektedir. Ürünün boyu 30 cm, genişliği 15 cm, ve ağırlığı 1.25 kilogramdır.
Bitki Seçenekleri
Önce hediye tohumlarınızı kullanın. Daha sonra yaratıcılığınızı kullanarak tohum veya bağlama yöntemiyle birçok farklı bitki yetiştirin. Ayrıca, Soiley ekibinin sizlere özel seçtiği bitki deneyimlerini sitemizde inceleyebilirsiniz.
Teslimat Süresi
Siparişleriniz ertesi iş günü kargoya verilir. En geç iki iş günü içerisinde teslim edilir.

Özel Tasarım


Dekoratif ve Çevre Dostu


Soiley, estetiği ve temiz yetiştirme sistemiyle iç mekanlara uyum sağlar. Doğal malzemelerden üretilen Soiley, aynı anda birçok bitki yetiştirme ve yeniden kullanım özelliğine de sahip…

Image
Image
Tohumlar Yüzeye Tutunur
Image
Çimlenme Başlar
Image
Bitkiler Yeşillenir
Image
Gelişimini Tamamlar
Image
Image
Image
Harika Görüntünün Tadını Çıkarın
Image

İletişim


Soru, görüş, öneri, toplu sipariş, kırık ürün bildirimi, iade ve özel paketli kurumsal hediye talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.


Bize Ulaşın


0216 606 5534


info@soiley.com

info@soiley.co.uk


Adreslerimiz


MTO Dekorasyon Dan. Hiz. Tic. Ltd. Şti.


Zeynep Kamil Mah. Hünnap Sk. No:11/A Üsküdar, İstanbul


Birleşik Krallık


43 Berkeley Square, London, United Kingdom


Almanya


Eberdinger Str. 20, Eberdingen - Hochdorf, Deutschland